1 2 3 4 5 6

Vrh BOC - A

7.5.2021 - Krytí DIMI X COYOTEM

Proč vlastně Coyota? Krom jeho výrazu a krásné práce na ovcích mě učaroval výrazem a krásnou funkční stavbou těla. Na živo byl jednoduše úžasný. Příjemný, sebevědomý, vyrovnaný pes s dobrým sociálem.  Ve smečce má nadhled, neřeší blbosti a nenechá se vykolejit. Je velmi rychlý, ale umí i poslouchat. 

Jeho rodokmen nese krev skvělé Firehillborder Felicity (Nanu - babička) která dala mnohodo velmi kvalitních sportovních zvířat. Sourozenci matky Coyota - Give me Kisses  jsou dva skvělí závoďáci Gassoline for Live (staroval na MS AGILITY) a  Gorgeous Gentleman od Cariny Mayerhof (start na MS Obedience). Z dalších vrhů po Nanu - vrh M opět vzešlo několik velice šikovných zvířat Murphy- Mighty Machine (rozjíždí agi dráhu), River- Made my Day  cvičí velice nadějně obedience ) Touch & Midnight působí v chovu of SS u Katji.  Celkově se mi právě tato linie pracovně moc líbí a jako bonus odchovy jsou zdravé. Otec Coyota Panthom je skvělý agliťák, chová se na parkuru přesně tak jak mě vyhovuje - myslí, ale umí zabrat.  

Z tohoto spojení si slibuji vyrovnané, nekomplikované psy, s chutí spolupracovat, dobrými nervy, klidnou hlavou a dobrým temperamentem, což se nakonec potvrdilo.

 

7.7.2021 se Dimi narodilo 5 štěňátek (3 holky a 2 kluci)

foto 7. týdnů 

foto 3 týdny

Zdraví + zkoušky:

Amaizing Animal - owner Renata Jandová  : DKK 0/0, DLK 0/0, ocd free (OBZ, RO1)

Amazing Angel - owner Vlaďka Kataníková: MyDogDNA - EAOD carrier all others clear (OB1)

Amazing Ability - owner Pavlína Bohunová : DKK 0/0, DLK 0/0, ocd free, spondy free, MyDogDNA all free, DOV clear  (NHAT, F1, MD1, vynikající fena pro canicross a bikjoring - v 15m vítězka Železného psa 2022)

Amazing Almond - owner Barbora Chytilová, záchranařina + obedience

Amazing Activity owner Míša Gerevičová: agi

 

 

 

 

^