1 2 3 4 5 6

Vrh BOC B

Vrh BOC - B - opakované spojení

Matka : New Dimension of Silent Storm  (DKK A/A, DLK 0/0,OCD free, spondy free, LTV 0, DNA free anly EAOD carrier), LA1, OBZ, MOD 1 (F1,MD1,DWD1,HTM1)

Otec : Quick Coyote of Silent Storm (DKK A/A, DLK 0/0, OCD free, DNA all free)

Proč vlastně znovu Coyota? Krom jeho výrazu a krásné práce na ovcích mě učaroval výrazem a krásnou funkční stavbou těla. Na živo byl jednoduše úžasný. Příjemný, sebevědomý, vyrovnaný pes s dobrým sociálem.  Ve smečce má nadhled, neřeší blbosti a nenechá se vykolejit. Je velmi rychlý, ale umí i poslouchat.

Jeho rodokmen nese krev skvělé Firehillborder Felicity (Nanu - babička) která dala mnohodo velmi kvalitních sportovních zvířat. Sourozenci matky Coyota - Give me Kisses  jsou dva skvělí závoďáci Gassoline for Live (staroval na MS AGILITY) a  Gorgeous Gentleman od Cariny Mayerhof (start na MS Obedience). Z dalších vrhů po Nanu - vrh M opět vzešlo několik velice šikovných zvířat Murphy- Mighty Machine (rozjíždí agi dráhu), River- Made my Day  cvičí velice nadějně obedience ) Touch & Midnight působí v chovu of SS u Katji.  Celkově se mi právě tato linie pracovně moc líbí a jako bonus odchovy jsou zdravé. Otec Coyota Panthom je skvělý agliťák, chová se na parkuru přesně tak jak mě vyhovuje - myslí, ale umí zabrat.  

Z tohoto spojení si slibuji vyrovnané, nekomplikované psy, s chutí spolupracovat, dobrými nervy, klidnou hlavou a dobrým temperamentem, což se nakonec potvrdilo již v prvním vrhu, ze kterého vzešlo 5 skvělých psů- Amazing Angel (OB1,závody dog puller 1. místo, canictŕoss, RO1 ), Amazing Animall ( ROZ, OBZ, pasení), Amazing Ability (F1, MD1, agility, canicross, 1. místo triatlon železný pes). Jedinci z prvního vrhu jsou již zdravotně vyšetní.

19.6.2023 - se narodilo Dimi 5 štěňátek - 2 psi a 3 fenky - 1 černobílá fena volná!!!!!  

1. kluk - Balrog bamboo

2. kluk - Brown biscuit

3. holka - Bright explosion

4. holka - Basically the best

5. holka - Blow of the harmony

štěňata

 

Bližší info o vrhu viz náš FB - https://www.facebook.com/bohunova.pavlina

 

 

^