1 2 3 4 5

Plánovaný nový vrh BOC 07/2021 - pro SPORT

7.5.2021 - Krytí DIMI X COYOTEM

Proč vlastně Coyota? Krom jeho výrazu a krásné práce na ovcích mě učaroval výrazem a krásnou funkční stavbou těla. Na živo byl jednoduše úžasný. Příjemný, sebevědomý, vyrovnaný pes s dobrým sociálem.  Ve smečce má nadhled, neřeší blbosti a nenechá se vykolejit. Je velmi rychlý, ale umí i poslouchat. 

Jeho rodokmen nese krev skvělé Firehillborder Felicity (Nanu - babička) která dala mnohodo velmi kvalitních sportovních zvířat. Sourozenci matky Coyota - Give me Kisses  jsou dva skvělí závoďáci Gassoline for Live (staroval na MS AGILITY) a  Gorgeous Gentleman od Cariny Mayerhof (start na MS Obedience). Z dalších vrhů po Nanu - vrh M opět vzešlo několik velice šikovných zvířat Murphy- Mighty Machine (rozjíždí agi dráhu), River- Made my Day  cvičí velice nadějně obedience ) Touch & Midnight působí v chovu of SS u Katji.  Celkově se mi právě tato linie pracovně moc líbí a jako bonus odchovy jsou zdravé. Otec Coyota Panthom je skvělý agliťák, chová se na parkuru přesně tak jak mě vyhovuje - myslí, ale umí zabrat.  

Z tohoto spojení si slibuji vyrovnané, nekomplikované psy, s chutí spolupracovat, dobrými nervy, klidnou hlavou a dobrým temperamentem.

Otevírám rezervace na štěňata pro zájemce, kteří vědí co BOC potřebuje a jsou ochotni to akceptovat. Stěňata pro sport a pasení. Bižší info : bohunova@smecka.eu nebo tel. 774281008

 

^